Як вибрати ліжко-подіум: переваги та особливості

В оформленні спальні ліжко виступає центральним мотивом, відштовхуючись від якого обирається й інше оформлення кімнати. Обираючи ліжко, слід, в першу чергу, взяти до уваги свої вподобання та уявлення про комфорт. Саме із допомогою ліжка можна створити ідеальні умови для сну, що призведе до покращення здоров’я. Згідно з думкою дизайнерів універсальною моделлю ліжка виступають ліжка-подіуми. У Mebli City можна знайти безліч якісних та гарних моделей ліжок, які стануть незамінним атрибутом спальні й даруватимуть неймовірний комфорт.

Ліжко-подіум, його особливості

Модель ліжка-подіума вирізняється тим, що його основа знаходиться на невеликій відстані від підлоги. Такі ліжка підходять для встановлення у будь-якому місці кімнати. Каркасом моделі виступає дерев’яним подіум, на який розташовують матрац.

Щоб отримати додаткове місце для сну існують моделі подіумів із висувним ліжком. Така модель вирізняється своєю ергономікою та навіть у невеличкій спальні буде виглядати просторо.

Подіумне ліжко підійде для будь-якого приміщення, ставши його центральним акцентом і приховавши недоліки приміщення.

Як обрати ліжко-подіум?

Ліжко-подіум – практичне рішення для спальні у стилі мінімалізм. Завдяки лаконічному дизайну ліжко може вписатись у будь-який інтер’єр, правильно обравши колір виробу. Конструкція ліжка представляє собою каркас, що розташований на деякій відстані від підлоги. На його рівній поверхні встановлюється матрац. У деяких моделях передбачені спеціальні виїмки під матрац, для запобігання його падіння.

До переваг ліжка-подіуму можна віднести:

  • Можливість зміни інтер’єру приміщення, виправивши недоліки, замаскувавши нерівності й неправильні форми кімнати.
  • Встановлення моделі у квартирі-студії, як предмету зонування простору.
  • Практичність моделей. Компактні конструкції дозволяють суттєво зекономити простір приміщення. Моделі із вбудованими комодами й висувними шухлядами надають багато місця для зберігання речей, що дозволить відмовитись у спальні від окремої шафи.
  • Простота й мобільність конструкції. Ліжко легко розбирається й збирається при необхідності.

Ліжка із м’якою спинкою

Особливо витончено у спальні виглядають ліжка-подіуми із м’яким узголів’ям. Подібні моделі мають оригінальні форми, дозволяючи створити вишуканий та функціональний дизайн. Деякі моделі мають знімні чохли, що значно збільшує термін експлуатації ліжка. Практичними моделями вважають ті, що виконані із шкірозамінника та шкіри. Матеріал є простим у догляді.

Спинка ліжка кріпиться до основи двома способами. Це може бути монолітна конструкція, коли спинка з’єднана із каркасом ліжка. Або ж спинку кріплять до стіни, використовуючи спеціальні гачки, або ж встановлюють на ніжки.

М’яке узголів’я дає ліжкові ряд переваг. Окрім естетичної функції м’яке узголів’я дозволить зручно провести у ліжку час із книжкою, або ж за переглядом відео. Спинка надійно підтримує спину людини, яка не буде відчувати дискомфорту.