Обзор BCAA 8:1:1 Pharma First

BCAA 8:1:1 Pharma First 315 грам – спортивна добавка, яка особливо активно використовується на періоді сушіння або жироспалювання: коли метою стоїть позбутися від зайвих жирових відкладень без шкоди для м’язової маси. BCAA живлять м’язи і сприяють повноцінному відновленню, що дозволяє значно прискорити прогрес в перерахованих вище напрямках. Крім цього, відзначається приріст сухої мускулатури і підвищення силових показників без запасання нового жиру. Глютамін і аланін позитивно впливають на імунну систему, відновлювальні процеси і підсилюють дію основних компонентів.

Важливо пам’ятати, що BCAA за своїм визначенням не належать до жироспалювачів, проте вони необхідні для того, щоб підтримувати вже нарощену суху м’язову масу в умовах низькокалорійної дієти. Коли мета атлета – знизити вагу за рахунок жиру або просушитися, мається на увазі сувора дієта, під час якої організм часто недоотримує поживних речовин. В таких умовах, та ще й з постійними фізичними навантаженнями, м’язи не зможуть повноцінно відновлюватися, і після тренувань запуститься розщеплення м’язового білка до амінокислот, щоб заповнити витрачені ресурси – активується катаболізм. Тобто, м’язи помітно ослабнуть, втратять в обсязі, а жир якщо піде, то незначно. Щоб уникнути перерахованого вище і необхідно приймати додатково BCAA 8:1:1: так стане можливим цілеспрямовано спалювати жир без шкоди для мускулатури.

Дія BCAA 8: 1: 1 Pharma First

  • Підтримує суху м’язову масу при низькокалорійній дієті
  • Стимулює цільове спалювання зайвих жирових відкладень
  • Покращує рельєфність і промальовування мускулатури
  • Сприяє набору сухої м’язової маси
  • Виступає як додаткове джерело енергії для тривалих тренувань

Прийом BCAA з підвищеним вмістом лейцину (8 частин по відношенню до 1 валина і 1 изолейцина) до тренування підвищує кількість амінокислот в організмі, що дозволяє тренуватися інтенсивніше і довше без болю в м’язах і втоми. Це додаткова кількість амінокислот є також свого роду страховкою, щоб запобігти руйнуванню м’язового білка. У відновний період BCAA виступають матеріалом для утворення нових м’язових волокон, тобто м’язи збільшуються в обсязі, стають більш рельєфними, також зростають силові показники.

Рекомендації щодо застосування BCAA 8: 1: 1 Pharma First

Розмішайте одну порцію вагою 10 грам (1 мірний совок) в склянці води або іншої холодної негазованої рідини. Випивайте по порції за 30 хвилин до тренінгу і відразу по закінченню. У дні відпочинку – 1-2 рази на день, з ранку і/або між прийомами їжі.

Джерело: http://multek.tv/other/648-obzor-amino-complex-system-power-pro.html