Оперативное и недорогое изготовление табличек

Офисные таблички являются важным завершающим элементом любой наружной рекламы.

Адже кожен клієнт компанії, ознайомившись з її вивіскою на вході і оцінивши інтер’єр приміщень, неминуче виявляється перед дверима в певний кабінет. Його увагу одразу ж привертає табличка, на якій буде значитися, що це за офісний кабінет, хто в ньому знаходиться, ніж в ньому займаються. І від того, наскільки якісною, доречною і правильно зробленої буде табличка для дверей залежить його загальне сприйняття всієї вашої організації.

Зараз модні різні види табличок, це можуть бути  пластмасові таблички  або  металеві таблички для офісу, але суть у них одна — вони повинні відповідати загальному фірмовому стилю вашої компанії, грамотно і швидко доводячи до читаючого їх людини потрібну інформацію. Саме тому так важливо грамотно підібрати.

Все це вам може запропонувати наша компанія.  Замовивши у нас розробку і виробництво пластмасових або металевих табличок для свого офісу ви отримаєте дійсно прекрасний результат.

Ми можемо запропонувати не тільки виготовлення таких табличок, але і їх декорування, наприклад, плівкою, емаллю, кольоровим ламінуванням, покриттям під бронзу або титан, під золото і т. П.