Оренда важкої спецтехніки — рішення більшості будівельних завдань

Наростаючі обсяги будівельних робіт і багатогранність поставлених завдань стали причиною створення унікальної техніки для виконання будівельних робіт. Ще з далеких днів до нас дійшли дамби і канали для водопостачання, будівництво яких було виконано за допомогою екскаваторів, паливом яких було вугілля. Але лише з перекладом будівельної техніки на електромотори і бензинові двигуни її роль на будівельних майданчиках стала домінуючою.

Зараз масштабне будівництво не в змозі функціонувати без баштового крана-навантажувача, мобільного автомобільного крана, що виконує розвантажувальні роботи привезених матеріалів, вантажних саморозвантажних автомобілів. Досить поширеною послугою стала передача у тимчасове користування за орендну плату всілякої будівельної техніки, яка дозволяє будівельній фірмі відмовитися від незапланованих в кошторисі витрат, і обійтися без простоїв на будівельному майданчик, подивитися послуги можно на сайті http://cbt-v.com.ua/uslugi. Купувати підйомний кран для одноразового або непериодического застосування не раціонально. Використовувати стрілові самохідний кран де-небудь, за винятком навантажувальних і, зрозуміло, розвантажувальних або монтажних робіт, можливості немає. Самоскиди потрібні всього лише для перевезення великих обсягів щебеню, гравію і будівельного сміття, іншими словами, на часовий проміжок здійснення будівництва.

Також вигідною для орендаря можна назвати можливість використання будівельної техніки разом зі штатом обслуговуючого персоналу. Безперебійна робота самоскидів неможливі без служб по ремонту орендодавця спецтехніки. Важлива особливість оренди спецтехніки в чому пов’язана з наданням відбору технічних засобів. Автомашини, що доставляють на будмайданчик пісок і гравій, обов’язково повинні бути з більшою вантажопідйомністю, ніж самоскиди, що вивозять будівельне сміття. Щоденна експлуатація баштового крана прекрасно буде доповнюватися періодичним залученням автокранів для виконання разових завдань. Договір на оренду спеціальної будівельної техніки це прекрасний спосіб вирішення більшості складних завдань при будівництві сучасних об’єктів!

Джерело статті : http://cbt-v.com.ua/uslugi