Як вибрати міні-трактор

Як вибрати міні-трактор

Мінітрактор — це популярна техніка, яка широко використовується не тільки для різноманітних сільськогосподарських робіт, але і комунальними службами, адже в містах дуже до речі стануть в нагоді його скромні габарити і хороша маневреність. Цей молодший брат повноцінного трактора має масу переваг перед ним. Мінітрактор більш економний в плані споживання палива, мінітрактор купити можно на сайті http://minitraktor.com.ua/, більш легко маневрує, не вимагає водійських прав для управління, так і початкова сума на придбання цього агрегату (навіть з урахуванням покупки навісного обладнання) значно нижче, ніж вартість повнорозмірного трактора.

За допомогою міні-тракторів можна виконувати дуже широкий спектр робіт . Це дійсно багатофункціональні агрегати, які можуть виконувати роль газонокосилки , культиватора, плуга, сівалки, прибиральної машини, транспортного засобу. Цей агрегат можна використовувати для різноманітних робіт на приватній ділянці цілий рік.

Як вибрати міні-трактор

Основним параметром при виборі минитрактора є його потужність . Потужність двигуна визначає його ціну і має прямий вплив на продуктивність агрегату. Зазвичай потужність минитрактора знаходиться в межах 16-24 кінських сил. Якщо Ви купуєте мінітрактор для того щоб доглядати за газоном або полем для гольфу, Вам не буде потрібно дуже велика потужність, а якщо Ви плануєте використовувати його для сільськогосподарських робіт пов’язаних з обробкою грунту, слід звернути увагу на більш потужні моделі. Крім того, потужність агрегату підбирають виходячи з площі території, на якій він буден застосовуватися. Наприклад, для ділянок площею до 2000 м2 рекомендується використовувати агрегати потужністю 3-5 кВт, для площ 2000 — 5000 м2 оптимальна потужність минитрактора 7-15 кВт, для великих територій до 40 000 м2 потужність двигуна агрегату повинна становити 15-30 кВт.

Як вибрати міні-трактор

Трансмісія даного агрегату може бути механічною або автоматичною. Наступним чимало важливим параметром є ширина захвату агрегату. Від ширини захоплення буде залежати, наскільки швидко Ви зможете обробити ту чи іншу територію. Чим більше ширина захоплення, тим швидше Ви зможете обробити необхідну площу, але якщо Ви плануєте працювати на складних ділянках, не слід вибирати мінітрактор з дуже великою шириною захвату, так як це знизить його маневреність. Крім того, мінітрактор може бути виконаний, як з кабіною для оператора, так і без неї, просто в відкритим сидячим місцем. Деякі виробники мінітракторів пропонують за бажанням замовника доповнити мінітрактор такими опціями, як гідропідсилювач керма, додаткові фари, пічка, дзеркало заднього виду …

При покупці минитрактора слід уточнити його базову комплектацію, вона може відрізнятися у різних моделей. У базову комплектацію може входити різне навісне обладнання. Крім того, якщо потрібне Вам навісне обладнання в комплект поставки не входить, треба запитати у продавця його наявність і доступність саме для обраної Вами моделі мінітрактора.