Фонбет лайв

БК Фонбет має дуже якісний лайв-відділ. Щодня букмекер дає на вибір гравцям по кілька сотень матчів в режимі реального часу. Всі вони мають досить непогану розпис. Практично всі ігри ведуться протягом повного часу матчу. Іноді можливий прийом ставок тільки в перерві.

Оперативний прийом ставок. На сайті http://fonbet.top/live-stavki/ все ставки приймаються автоматично. Час обробки інформації не перевищує секунди. Даний аспект дуже важливий, оскільки іноді декількох секунд не вистачає, щоб поставити по хорошому коефіцієнту.

Фонбет лайв

Лайв-лінії має приємний дизайн. Всі зміни котирувань супроводжуються зміною кольору клітини коефіцієнта. Якщо йде підвищення, то світиться зелений колір, а якщо навпаки зниження — то червоний. Навпроти кожного матчу вказується точно час гри. Крім звичайних зустрічей команд, можна побачити ставки в лайв на статистику матчів, що найчастіше ігнорують інші БК. Для комфорту є функція угодою коефіцієнта. Ставити в лайв на сайті Фонбет можна не тільки ордінарамі, але експресами. Коефіцієнти в лайв знаходяться на рівні середніх по ринку. Маржа в районі 5-7%.

Фонбет лайв

Всім зареєстрованим гравцям БК Фонбет пропонує безкоштовну послугу FonBet TV. Вона доступна для користувачів, які зробили певну кількість ставок. В іншому випадку, онлайн трансляції будуть недоступні. Крім цього, FonBet робить власні радіотрансляції популярних матчів.

Робити ставки Live в БК Фонбет можна і за допомогою мобільної версії. Вона оптимізована під всі популярні мобільні платформи. Також є додаток, за допомогою якого гравець даної БК може не тільки робити ставки, але і дивитися онлайн трансляції, вивчати статистку, поповнювати рахунок і замовляти виплати. Звістка 2 дзеркала, які дадуть можливість поставити строкову ставку в разі падіння основного адреси.

Бонусами та подарунками, чесно скажемо, БК Фонбет не радує. Є можливість повернути гроші за експрес, в якому не зіграло 1 подія (при кількості подій в ньому не менше 6), тільки і всього. Однак для досвідчених гравців бонуси — не головне.

В цілому, букмекер більш ніж гідний. Підійде він здебільшого професіоналам: хороша лінія і лайв, високі ліміти, гарантовані виплати. За відгуками в мережі можна судити, що Фонбет дає грати успішним Гемблери, тому, якщо ви шукайте надійну БК — вибирайте Фонбет.