Букмекерська контора BetCity

тисяча сто шістьдесят два

Шановні відвідувачі сайту, Вашій увазі представлений справедливий огляд вітчизняної букмекерської контори під назвою http://betcity.top/. Хотілося б сказати багато втішного про це Букмекери лише тому, що він був заснований в 2003 році у нас на батьківщині. Але на жаль, багато говорити про хороше тут не доведеться. Адже бет сіті букмекерська далеко не найкраща, навіть якщо порівнювати лише з вітчизняними конторами.

Ми постараємося дати тверезу оцінку, щоб не вводити відвідувачів нашого сайту в оману.

Отже, як вже було сказано, бет сіті контора з’явилася на нашій землі. Якщо бути в цьому питанні точним, то «Bet Siti» є торгової марки компанії під назвою «Фортуна». А утворилася ця компанія в місті Ростов-на-Дону. Причому, дізнатися дану інформацію вийшло не зі сторінок офіційного сайту контори, а від сторонніх ресурсів. Але не тільки цього Ви не знайдете на сайті bet city. Ще там немає багато чого іншого, що було б дуже корисним для клієнтів даного букмекера. Так безумовно, бетсіті контора, яка з’явилася досить таки давно, проте в її Інтернет представництві досі є багато недоробок.

Але незважаючи на всі недоліки, про які Ви також дізнаєтеся далі, Бетсіті букмекерська контора, яка однією з перших в 2009 році отримала ліцензію на ведення своєї азартної діяльності. Причому, дозволу, які були отримані, поширювалися не тільки на територію Росії, але і Білорусії, України і Македонії.

БК бетсіті досить таки розвинена компанія. Її представництва розкидані по багатьом містам Росії та інших країн. Найбільше скупчення ППС в Москві. Є будки, що приймають ставки від імені бк бет сіті, які працюють цілодобово.

Може бути, з наземними представництвами у контори все, так би мовити, на мазі, але ось з інтернет підрозділом явно є проблеми. Причому, проблеми ці не тільки в технічному плані, але і в законному. Справа в тому, що в Росії існує закон, який забороняє вести азартну діяльність в Інтернеті. Що це виходить? Бетсіті працює незаконно? Хоча з іншого боку — якщо вірити тому, що написано в рубриці «Про компанії», а там кажуть, що букмекер працює відповідно до законів Кюрасао, де власне і зареєстровано Інтернет представництво, то начебто і не порушує закон. Насправді, що стосується дозволів на роботу компанії, то тут важко розібратися і добитися правди.

Сайт бет сіті

Як ми і говорили у компанії Бетсіті є інтернет представництво, в якому вона пропонує взяти участь в скоєнні ставок на спортивні події. Розташовується воно за наступною адресою: http://www.betsbc.com/.

Однак якщо Ви зайдете туди, то відразу зрозумієте, що рівень обслуговування тут явно кульгає. По-перше, сайт виглядає сиро. Створюється враження, що його зробили вчора «на колінах». Приходити в сучасний онлайн світ беттінга з таким ресурсом як то навіть несерйозно. Хоча з іншого боку, тут немає нічого зайвого. Клієнт відразу зможе знайти те, що потрібно, і дізнатися відповіді на ці запитання.

betcity-сайт

До речі, у користувачів часто виникає питання про те, який же сайт букмекера вважається офіційним. На даний момент цим сайтом є ресурс, розташований за наступними адресами: www.betsbc.com або www2.betsbc.com, www2.betcityru.com. Все це так звані дзеркала. Грубо кажучи, це один і той же сайт, розташований в різних місцях. Неважливо, на який з цих сайтів Ви зайдете, всюди буде однакова інформація. Теж стосується і Вашого аккаунта, він буде працювати на будь-якому з цих адрес.

Що ж стосується інших доменних імен, то вони або не працюють у зв’язку з санкціями Роскомнадзора, або ведуть на зазначені вище ресурси. Йдеться про такі адреси як www.betcity.com, www.betcity.ru, www.bet-city.ru і так далі.

Сайт компанії переведений на 20 мов, що є досить зручним для жителів інших держав, які бажають робити ставки у даного букмекера.

Betcity.ru не має мобільної версії, але це сайту і не потрібно. Справа в тому, що розробники подбали про дане питання. Однак було вирішено створити не мобільну версію сайту, а спеціальні додатки для мобільних пристроїв. Ними користуватися досить зручно, коли справа стосується здійснення ставок не зі стаціонарного комп’ютера.

На сайті букмекера є розділ статистики. Колись цей розділ нічого з себе не уявляв. Деякі беттори навіть говорили про те, що краще б його взагалі не було. Однак зараз, якщо Ви зайдете в даний розділ, то зрозумієте, що робота ведеться. Може бути, все не на вищому рівні, але принаймні, щось робиться. На betcity.com можна подивитися досить детальну статистику по цікавій для Вас команді або спортсмену, що допоможе Вам зробити вірну ставку.

Як і у інших букмекерів, тут Ви зможете знайти дуже важливий розділ, який називається «Правила прийому ставок». Перед тим, як стати клієнтом бетсіті ру, не забудьте детально ознайомитися з усією інформацією в даному розділі. Це вбереже Ваші нерви.

Лінія і ставки

Що стосується лінії ставок, яку пропонує букмекерська компанія бетсіті, то тут все рівно. Звичайно, це не найбільш гідна лінія сучасного беттінга, але і мізерної назвати її, язик не повертається. Тут кожен любитель ставок зможе знайти подія собі до смаку. На betcity ry розглянуті як популярні чемпіонати і ліги, так і маловідомі. Тут навіть можна зробити ставку на КВН.

betcity-liniya

На сторінках bet-city.ru можна зробити ставки на наступні види спорту: австралійський футбол, бадмінтон, баскетбол, бейсбол, більярд, бокс, боротьба, волейбол, гандбол, гольф, веслування, дартс, кіберспорт, крикет, культура, мотогонки, настільний теніс , регбі, сквош, теніс, флорбол, формула 1, футбол, футзал, хокей, хокей на траві, шахи. Кожен з цих видів спорту представлений у букмекера масою різних ліг та чемпіонатів.

Якщо говорити про коефіцієнти, то тут, власне, теж нічого не виділити. Змагатися бетсіті букмекер, наприклад, з William Hill , звичайно ж не може. А ось фору деяким вітчизняним букмекерам ще дасть.

Однак як стверджують експерти, які часто проводять незалежну оцінку даної контори, маржа бк betcity, дорівнювала 10%, здатна стерти на порох усі потуги щасливого беттора. Тобто, начебто і коефіцієнт знайшли хороший, начебто і з результатом пощастило, а все одно не отримали всі свої грошики.

Також, як і інші компанії, букмекерські контора betcity.ru пропонує своїм клієнтам Live-ставки. Зробити їх можна у відповідному розділі. Сказати, що лив розпис гідна, не можна. Назвати її мізерною, теж буде неправильно. Швидше за все, бетсіті ставки представляють собою щось середнє. Найчастіше тут можна зустріти події зі світу футболу, хокею, баскетболу та пляжного волейболу.

Бет Сіті тоталізатор

Що можна тут сказати? Якщо Ви шукали хороший тото на Єврофутбол, то тоталізатор betcity — це, мабуть, те що потрібно. Складається він з 14 футбольних подій, результати яких, в принципі, не так уже й важко і відгадати. Пул тоталізатора, як правило, тут набирається хороший — не менш 500 000 рублів. Що стосується Джек-Пота, то він взагалі перевалює за 3 500 000 рублів. Знавці футболу можуть спробувати себе на betcity тоталізатор. Якщо пощастить, то можна стати мільйонером.

Бет Сіті бонуси

На відміну від багатьох вітчизняних контор букмекерська контора бетсіті не нехтує наданням різних бонусних програм своїм клієнтам.

Ну, ось, наприклад, якщо Ви зробите експрес ставку на www.бетсіті.ru, то Вам на рахунок надійде 5% від виграшу. Щоб взяти участь в даній акції необхідно зробити ставку на експрес, що має 4 і більше подій, кожен коефіцієнт якого не нижче 1,5. При обчисленні 5%, витрати на ставку не враховуються.

Також betcity.ru букмекерська компанія передбачила ще один бонус і для своїх клієнтів. Називається цей бонус «Бонус на поповнення особових рахунків». Однак це не звичайний бонус від депозиту. Для того щоб взяти участь в акційній пропозиції необхідно поповнити рахунок на суму від 100 000 рублів з 1 числа місяця по останнє. У разі, програшу, Вам на рахунок повернуть певний відсоток коштів. Залежить він від суми депозиту:

 • від 100 000 до 300 000 рублів — 5%
 • від 300 001 до 500 000 рублів — 7%
 • 500 001 і більше рублів — 10%

Ще умови:

 1. Протягом 1 календарного місяця клієнт не повинен нічого знімати з рахунку.
 2. Бонус нараховується 1 числа кожного місяця о 10:00 за МСК
 3. Даний бонус призначений для здійснення ставок. Якщо клієнт бажає вивести ці кошти, то йому необхідно зробити одну або кілька ставок, яка в 3 рази перевищує суму бонусу.

Введення і виведення коштів на бетсіті сайт

Бет Сіті букмекерська контора пропонує всім своїм клієнтам масу способів поповнення і виведення коштів. Для того щоб детально ознайомитися з цією інформацією, необхідно зайти на сайт компанії і в відповідному розділі її знайти. Тут же ми просто перелічимо способи.

760297

введення засобів

Betcity букмекерська контора для цих цілей може запропонувати наступні варіанти: «Webmoney», «Єдиний гаманець» W1, «ecoAccount», «Skrill», «Visa QIWI Wallet», МТС, Beeline, Megafon, «Яндекс.Деньги», «Евросеть» , «Зв’язковий», «Master Card», «VISA».

Виведення коштів

Тут бетсіті букмекерська компанія є «Webmoney», «Єдиний гаманець» W1, «ecoAccount», «Skrill», «Visa QIWI Wallet», МТС, Beeline, Megafon, «Яндекс.Деньги», «Master Card», «VISA ».

Технічна підтримка

Будь-яка компанія, яка піклується про свого клієнта, завжди запропонує йому хорошу технічну підтримку. Незважаючи, на похмурий вигляд сайту, контора betcity показує, що їй важливий клієнт. Зв’язатися з технічним спеціалісоам компанії можна будь-яким зручним способом. Якщо у Вас виникло питання, то задати Ви його можете за допомогою електронної пошти, ICQ або ж прямо в Live-чаті.

В інтернеті є відгуки про те, що бетсіті букмекерська контора і її технічна підтримка не йдуть на зустріч. Може бути, таке буває, коли клієнт намагається як то порушити умови співпраці, а потім звалює провину на кого завгодно, крім себе? Насправді дати оцінку тому, що відбувається і вирішити з боку, хто правий, хто винен досить таки важко. У кожної зі сторін є своя правда. Однак слід зазначити те, що скарги на технічну підтримку букмекерської betcity мають місце бути, все ж варто було.

Букмекерська компанія ооо бетсіті — Плюси і Мінуси

Отже, ось ми і підібралися, мабуть, до найголовнішої інформації, яка хвилює всіх бетторов. Які ж сильні і слабкі сторони має betcity букмекерська компанія? Почнемо з хорошого.

плюси:

 1. Досить потужна розпис для вітчизняної букмекерської контори. Є величезний вибір різних подій і вигідних пропозицій.
 2. Всі бажаючі при необхідності можуть робити betcity ставки за допомогою зручних мобільних додатків.
 3. Багато пунктів прийому ставок в декількох країнах СНД.
 4. Хороший тоталізатор бетсіті з пристойними призовими.

мінуси:

 1. Мабуть, найголовнішим мінусом, на який часто скаржаться беттори, є закриття позитивних рахунків без пояснення причини. Це виглядає як, свого роду, шахрайський хід.

Ось, мабуть, і все, що хотілося сказати про даному Букмекери.

Удачі Вам і до зустрічі.