Star Wars: Battlefront — це зовсім інша гра

bedefb8b-ddf9-44fc-a180-4cf99a87ec9d[1]
Запускаючи бету Star Wars: Battlefront, я був упевнений, що це буде Battlefield в декораціях Зоряних Воєн. Провівши перша битва, я зрозумів, що помилявся: Star Wars: Battlefront — це зовсім інша гра. Battlefield — це тактика, величезна кількість техніки і тонкий баланс; в ній немаловажні злагоджені командні дії і навички управління військовою технікою — словом, дуже важливо зрозуміти гру. Star Wars: Battlefront — гра з іншою філософією і концепцією: у місцевого зброї майже немає ніякої віддачі, немає складного дизайну рівнів — вивчати локації, щоб отримати тактичну перевагу, в Battlefront не потрібно.

Новости сайта:игровой сайт 888

У DICE вийшов веселий і легкий в освоєнні мультіплєєрний шутер, який, незважаючи на свою простоту, затягує і чіпко утримує вас біля екрану. «Зараз ще один раунд і спати», — брешете ви собі. Але який сон, коли армія злісних імперців вже на горизонті?

У першу чергу Star Wars: Battlefront — це видатний театр війни. Уявіть собі картину: ви несете вперед разом з юрбою товаришів-повстанців (ну, або імперців) по сніжних вибоїнах планети Хот, повз вас пролітають з десяток різнокольорових зарядів, випущених з бластеров, прямо перед носом з гуркотом валиться збитий Тай-Файтер, удалечині крокує монструозний АТ-АТ, палючий з усіх гармат; навкруги вибухи, орбітальні удари і чорт знає що ще — ось так виглядає середньостатистичний бій в режимі Walker Assault (в битві можуть взяти участь до сорока осіб).

Ах так, все це проходить під періодично включаються акомпанементи головної музичної теми з Зоряних Воєн! DICE прекрасно відтворили антураж всесвіту Star Wars (до болю прикро, що в Battlefront НЕ БУДЕ сюжетної кампанії).

Також в беті був доступний режим Drop Zone, він не такий масштабний: тут більш компактна локація (дія розгортається на планеті Салласт), всього шістнадцять гравців і ніякої техніки; Drop Zone — це перестрілки на коротких дистанціях і більш висока щільність битв.

Незалежно від обраного режиму Battlefront — неймовірно видовищний і динамічний шутер, в якому немає часу на перепочинок — воно й не потрібно. Ви постійно мчитеся в атаку, стріляєте з усіх стволів, шпурляєте гранати, які тут нескінченні (потрібно лише почекати перезарядки); не кінчаються і патрони — місцеве зброя може тільки перегріватися. Вдобавок, по полю бою розкидані спеціальні іконки, що дають додаткові можливості. Так, можна постріляти, сидячи в кабіні АТ-АТ, політати на Тай-Файтер, встановити турель і навіть зіграти за Дарта Вейдера або Люка Скайуокера. Не сказати, щоб використання додаткових здібностей надавало грі якийсь тактичної глибини, але виходить весело.

Головне — збільшується кількість вибухів і генеруються фантастично видовищні ситуації, DICE робить ставку на захоплююче бойове уявлення. От ви протаранили на Тай-Файтер стаціонарну турель, влетівши в неї на повному ходу; підібравши гранатомет, ви рознесли цілий загін противника; а в наступному моменті, отсіжіваясь в траншеях, викликаєте орбітальний удар і милуєтеся вибуховим феєрверком. DICE насамперед хотіла зробити Star Wars: Battlefront веселою, і це у них вийшло.

Але самі незабутні кадри Battlefront дарує, коли ви купуєте (додаткові здатності тут потрібно купувати за набираються під час матчів окуляри) і надягаєте на свого персонажа реактивний ранець — ось тоді починається самий сік. Якщо в інших іграх джетпак потрібен, щоб парити і зависати в повітрі, в Star Wars: Battlefront все працює — і головне! — Відчувається по-іншому: тутешній реактивний ранець з величезною силою кидає вашого персонажа, перекидаючи його на дуже далекі відстані; активуючи заряд джетпака, ви натурально відчуваєте сплеск ударної енергії, яка з усього маху закидає вас вперед.

Кожен стрибок запам’ятовується назавжди: от ви перелетіли через ворожий загін і розстріляли його зі спини; в наступному моменті ви відштовхнулися від землі, і ось вже поливаєте ворогів з бластера, перебуваючи в польоті. Словом, ситуацій маса і, мабуть, маневри на реактивному ранці — єдиний яскраво виражений елемент у Star Wars: Battlefront, що працює і на веселощі, і на тактику.

До слова, одиночний режим вийшов не менш веселим і захоплюючим. Заздалегідь обмовлюся: повноцінне задоволення від нього можна повчити, якщо вам вдасться засісти за нього за однією консоллю з одним. Кооперативний режим DICE зробила ще менш заморочений, ніж мультиплеер: тут ви на пару з одним розчищаєте орди наступаючих на Татуїн імперців, і при цьому ваші персонажі володіють бетонним життєвим запасом, вас досить складно вбити, а з кожною хвилею з’являються нові вороги.

З часом на вас будуть нападати імперці, ширяють на джетпак, які після ваших точних пострілів увійдуть до неконтрольоване піке і з гуркотом вибухнуть в повітрі, немов салют на фестивалі. Щоправда, повністю оцінити одиночний режим в бета-версії складно — все дійство закінчується на шостий хвилі, а серед рівнів складності доступний лише середній. Але головне, що бета показала дієздатність і перспективу цього режиму — я, наприклад, раніше взагалі не розумів, навіщо він потрібний.

Також після відкритого бета-тестування Star Wars: Battlefront остаточно скинула з себе тінь Battlefield, показавши свою унікальність і самодостатність. А DICE в черговий раз продемонструвала свою майстерність у жанрі. Буде цікаво, чи зможе перезапуск Battlefront зібрати навколо себе широку аудиторію. Наскільки вистачить запалу Star Wars: Battlefront? Перспектива є, враховуючи, що в беті була лише затравка — повна версія містить в собі набагато більше режимів і карт.

Чекати залишилося недовго.

Separator image Posted in Action.