FF XIV: Heavensward може наздогнати World of Warcraft по числу гравців 5000000


83f361d7-bd2f-4d09-acd0-d2b673b08d95[1]
Колись давно Final Fantasy XIV провалилася. Але зараз про це вже ніхто не згадує. З виходом Heavensward, доповнення до Позаторішній перевидання A Realm Reborn, вона може скласти реальну конкуренцію World of Warcraft на ринку платних MMORPG.

Сьогодні Square Enix з гордістю повідомила, що число зареєстрованих в Final Fantasy XIV: Heavensward користувачів, без урахування безкоштовних пробних акаунтів, перевалило за п’ять мільйонів. Це не означає, що зараз в японську MMORPG грає всього на 600 000 осіб менше, ніж в WOW. Даних про передплатників видавець не надав. Але ігнорувати подібне досягнення не можна.

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn, на відміну від тієї ж World of Warcraft, мультплатформенно-кроссплатформенная MMORPG. Грати в неї можна на PC, PlayStation 3, PlayStation 4 і навіть на портативній PlayStation Vita через Remote Play.

У сервісі Steam вартість вийшов у червні доповнення Heavensward становить 2 150 рублів. Оригінальна A Realm Reborn обійдеться вам в 499 рублів. А щомісячна передплата — в 289 рублів. Консольні версії гри дорожче.

Separator image Posted in MMORPG.