Анонсована Titanfall 2 для PC, PlayStation 4 і Xbox One

f4ca5f51-184f-48ab-9b59-6d90f2083f53[1]

Вінс Зампелла, засновник студії Respawn Entertainment, підтвердив факт розробки Titanfall 2 у своєму інтерв’ю IGN.

Те, що Titanfall отримає сиквел — навряд чи можна назвати несподіванкою. Тим не менш, офіційно існування гри підтвердилося тільки зараз.

Дивыться також:Античиты для Counter Strike

Вінс розповів про те, чим зараз зайнята Respawn:

Тут EA анонс зробила — ми могли б прикинутися, що нічого не відбувається, але так, ми працюємо над сиквелом. Поки немає офіційної назви, але ми над ним працюємо. Для на зараз це головне завдання, всім іншим займається друга команда. І так, сиквел вийде на декількох платформах

Схоже, гру спочатку все-таки хотіли випустити на всіх платформах. Коли у Вінса запитали, що команда хотіла б поміняти в оригінальному напрямку, він відповів: «Платформу — це перше, що спадає на думку». Але така ексклюзивність, за його словами, була необхідна. Інакше Titanfall міг би взагалі не з’явитися на світ.

Коли людина з IGN запитав, чого чекати від сиквела, розробники промовчали. Але пообіцяли розширити історію світу гри. Невже синглплеер?

Так чому все ж перша частина Titanfall була без оффлайн-режимів? Зампелла відповів:

Це було усвідомленим рішенням, і я вважаю, що ми правильно все зробили. Та, очевидно, це відлякало певну групу людей — хоча здавалося б, розробник повинен всіма силами боротися за якомога більшу аудиторію. Тим не менш, ми додали деякі елементи одиночної кампанії і спробували все змішати. Може бути, ми могли з’єднати все це трохи краще, тому що деякі навіть не помітили сюжету через кількість подій, що відбуваються в грі. Це важко, тому що нав’язуватися теж не можна, так як багатьом гравцям це просто нецікаво. Де проходить межа? Я думаю, що на розуміння цього потрібен час, і ми ще її не можна намацати.

Єдине, що Вінс точно хоче змінити в сіквелі — це DLC. Йому подобається модель Evolve, де гравці завжди залишаються разом, тому що всі карти безкоштовні. Це, на його думку, ідеальне напрямок для розвитку.

Отже, відомо, що Titanfall 2 існує, вона вийде на PC, PS4 і Xbox One. Деталей доведеться почекати. Можливо, повноцінний анонс чекає нас уже на E3 2015.

Добавить комментарий