Цвинтарних чудовиськ косять з кулемета в трейлері Alone in the Dark

Студія Pure випустила трейлер кооперативного шутера Alone in the Dark: Illumination. Ролик з’явився на YouTubeканалі сайту Gamespot.

Видавець Atari доручив нову частину Alone in the Dark студії Pure, яку очолює колишній керівник незалежних розробників Plastic Piranha (шутер Rekoil). Грою займається команда із 20 колишніх співробітників Plastic Piranha, 38 Studios (рольової екшен Kingdoms of Amalur: Reckoning), інших студій і кілька фрілансерів.

Дивіться також:фильтры для воды

Illumination не буде схожа на сучасні хоррори, особливо індіпроекти на кшталт The Forest. Також розробники відкинули головоломки, якими славилася серія Alone in the Dark. Замість цього команда озирається на Alan Wake, Resident Evil і Left 4 Dead. В Illumination команди до чотирьох гравців будуть битися з силами зла. Вони отримають на вибір декількох персонажів: мисливця, відьму, інженера і священика. У кожного — свій набір зброї: від вогнемета до бойових молитов. Також вони зможуть використовувати світло, щоб боротися з ворогами. В Illumination буде три кампанії по чотири рівня.

Гра заснована на технології Unreal Engine 4. В листопаді на PC розпочнеться бетатестування. До кінця року вийде повна версія. Вона буде коштувати $ 30.

Alone in the Dark хоррор французької компанії Infogrames, що вийшов на PC в 1992 році. Його герої детектив Едвард Карнбі і дівчина Емілі Хартвуд, які пробираються в покинутий особняк в пошуках антикварного піаніно. До 1994 року з’явилися два продовження, а в 2001 році на PC, PS1, PS2, Game Boy Color і Dreamcast вийшла четверта частина. У 2003 році Infogrames змінила назву на Atari. У 2008 році видавець перезапустив серію хоррором Alone in the Dark для PC, PS2, Wii, PS3, Xbox 360. Гра набрала середній бал 61,83% (Xbox 360) на агрегаторі GameRanking і розійшлася тиражем більше 1,2 млн копій. Atari збиралася випустити продовження, але так його і не закінчила.

Добавить комментарий