Деніс Дайак знову взявся за Shadow of the Eternals

2a5dd37c-76fc-4a9e-a616-3d04d172adf8[1]Геймдизайнер і колишній керівник студії Silicon Knights Деніс Дайак відкрив компанію Quantum Entanglement Entertainment, або просто QE2, яка займеться відеоіграми, фільмами та телепередачами. Одним з перших її проектів стане багатостраждальний хоррор Shadow of the Eternals, повідомляє сайт IGN.

Дайак став творчим директором QE2, колишній заступник виконавчого директора телекомпанії CBC Джонатан СунШун генеральним директором, а постановник боїв і фахівець з motion capture Пол Раповскі операційним директором. Дайак і Раповскі разом працювали над рольовим екшеном Too Human.

Дайак вважає, що вже зараз гри, кіно і ТБ запозичують один у одного, а в майбутньому об’єднаються в єдиний формат. З цим баченням розробники взялися за один з перших проектів хоррор Shadow of the Eternals, який успадковує грі Eternal Darkness: Sanity’s Requiem. Дайак двічі намагався зібрати на нього гроші у шанувальників, але спочатку згорнув кампанії на Kickstarter і своєму сайті, а вдруге не досяг успіху. Виробництво Shadow of the Eternals вже почалося. За словами Дайака, це буде не просто гра в студії подумують про фільмах і серіалах.

Деніс Дайак канадський геймдизайнер і колишній президент студії Silicon Knights. Очолював розробку хоррора Eternal Darkness: Sanity’s Requiem і рольового екшену Blood Omen: Legacy of Kain. У 2012 році Дайак заснував студію Precursor Games і взявся за Shadow of the Eternals, але так і не закінчив гру. В вересні 2013 року компанія закрилася.

Добавить комментарий