Альфа-тест Evolve на PS4 зірвався

Альфатест екшену Evolve на PS4 відклали на невизначений термін через неполадки з новою прошивкою консолі. Про це йдеться в листі розробників і видавця.

Спочатку розробники збиралися протестувати Evolve тільки на Xbox One і значно пізніше, в січні 2015 року. Втім, у власників консолі Microsoft залишилися переваги. Їм дали ранню версію 30 жовтня, а гравцям з PC і PS4 довелося чекати ще день. Вчора 2K Games і Turtle Rock Studios прислали лист, де йдеться про неполадки через прошивки PS4 версії 2.0. Власникам консолі Sony дали ключ для інших платформ.
Раніше Sony Computer Entertainment визнала, що деякі користувачі, які встановили оновлення, то і справа від’єднуються від PSN, а інші зовсім не можуть підключитися. Також у частини PS4 з’явилися проблеми зі сплячим режимом. Інженери Sony намагаються усунути неполадки. В останні тижні PSN часто дає збої.

Evolve командний екшен компанії Turtle Rock Studios, відомою по Counter-Strike: Condition Zero і серії Left 4 Dead. У ньому до чотирьох гравців об’єднуються в загін мисливців, а п’ятий грає за чудовисько. Evolve отримала кілька нагород на виставці E3 2014, в тому числі чотири премії Game Critics Awards, і була визнана кращою грою виставки Gamescom 2014. З 30 жовтня по 2 листопада 2014 Turtle Rock Studios проведе альфатестування. Гра вийде 10 лютого 2015 на PS4, Xbox One і PC. Оновлення та доповнення спочатку з’являться на консолі Microsoft.

Добавить комментарий