The Binding of Isaac: Rebirth подарують передплатникам PS Plus в листопаді

f1fcdf41-4c2e-46a5-bac8-7b8a230339c7[1]В листопаді передплатники PS Plus отримають шість безкоштовних ігор. Про це повідомляє сайт IGN.

Абонентам PS Plus дадуть action / adventureгру The Binding of Isaac: Rebirth і платформер SteamWorld Dig для PS4, стратегію Frozen Synapse Prime і шутер Luftrausers для PS3, екшенстратегію The Hungry Horde і пазл Escape Plan для PS Vita.

Урізану версію гоночного симулятора Driveclub, яку передплатникам PS Plus обіцяли подарувати на початку жовтня, так і не випустили: багато гравців як і раніше відчувають труднощі з мережевим сервісом гонки. Спочатку розробники з Evolution Studios говорили, що проблеми пов’язані з мережевим кодом, але пізніше зізналися: сервери просто не витримали навантаження. Безкоштовну версію Driveclub відклали доти, поки не усунуть неполадки.


В останні тижні мережевий сервіс PSN теж дає збої, особливо після того, як вийшла прошивка 2.0 для PS4. Sony Computer Entertainment визнала, що деякі користувачі, які встановили оновлення, то і справа від’єднуються від PSN, а інші зовсім не можуть підключитися. Також у частини PS4 з’явилися проблеми зі сплячим режимом. Інженери Sony намагаються усунути неполадки.

Sony запустила платний сервіс PS Plus 29 червня 2010. Його передплатники отримують безкоштовні ігри, знижки, ранній доступ до демоверсіями. В червні 2013 року стало відомо, що грати по мережі на PS4 зможуть тільки абоненти PS Plus. Підписка коштує 339 руб. за 1 місяць, 749 руб. за 3 місяці або 2399 руб. за 12 місяців.

Separator image Posted in News.

Добавить комментарий