Call of Duty: Advanced Warfare. Беремо?

4 листопада виходить Call of Duty: Advanced Warfare, самий «попсовий» шутер року. Ринкові експерти напружилися: чи вдасться Advanced Warfare подолати планку в мільярд доларів чи ні — головне питання сезону. Ну і, звичайно, всі хочуть побачити акторську роботу Кевіна Спейсі в ролі головного лиходія. В цьому матеріалі ключові особливості гри, від успішної реалізації якої залежатиме її комерційний успіх і ставлення аудиторії.

4a96faa6-f92f-4ee3-b503-e40806fc6601[1]Події Call of Duty: Advanced Warfare розгортаються в недалекому майбутньому. Збулися всі «страшилки» антиглобалістів: світом правлять величезні корпорації, а приватні армії за своєю силою і рівню підготовки перевершили збройні формування окремо взятих держав. Тепер вони диктують світові, як йому розвиватися.

На вершині піраміди стоїть корпорація Atlas, якою керує «залізна людина» Джонатан Айронс (Кевін Спейсі). Філософія пана Айронса уміщається в одній фразі: «У кого є сила, у того є влада». І тепер його приватна армія головна загроза сучасного світу. Atlas підпорядковує собі цілі країни, розміщує військові бази по всій планеті, атакує політичних лідерів і розробляє новітні зразки озброєння. Зупинити корпорацію може одна людина — Джек Мітчелл, член секретного загону суперсолдатів.

 

Зброя майбутнього

Ключове місце в грі займає екзоскелет. На використанні його здібностей будується ігровий процес. Приміром, герой може злітати вгору і розстрілювати ворогів зверху спасибі реактивного ранця! Або одним натисканням кнопки ставати на короткий час практично невидимим відмінно підходить для несподіваних атак.

Але це далеко не всі можливості костюма. Вкладаючи окуляри навичок в ті чи інші параметри, ви зможете перетворити героя мало не в людину-павука, який повзає по стінах і стелі!

Що стосується зброї, воно представлено поліпшеними і модифікованими версіями класичних автоматів, снайперських гвинтівок, пістолетів та кулеметів.

Битви майбутнього

Мультіплеер — одна з найважливіших складових гри. З виходом Advanced Warfare в серії з’явиться новий мережевий режим — Uplink. Він чимось нагадує американський футбол: дві команди борються за один дрон, а потім намагаються донести його до «воріт» ворога. Перемагає та команда, яка заб’є більше «голів».

В іншому, судячи з усього, мультиплеер буде будуватися за тією ж схемою, що і в попередніх частинах. Кілька режимів, з десяток різноманітних карт, число яких буде збільшуватися з виходом DLC.

Але розробники впевнені, що цього цілком достатньо, адже головна «фішка» Advanced Warfare — це екзоскелет і зброю, а не якісь оригінальні багато користувачів режими. Думаєте, вам цього вистачить?

Добавить комментарий