Primal Carnage продовжать мережевий грою замість сюжетного сиквела

Circle 5 Studios і Pub Games готують багатокористувацький шутер Primal Carnage: Extinction про найманців на острові з динозаврами. Про це йдеться на сайті гри.

Extinction стане продовженням першої Primal Carnage, яку розробила студія Lukewarm Media. Та гра вийшла на PC в жовтні 2012 року і набрала на агрегаторі GameRankings середній бал 66,5%. Primal Carnage лаяли в основному за одноманітність: спочатку в ній був усього один режим, де слід було вибрати або одного з солдатів, або динозавра. В березні 2013 року студія оголосила, що готує сюжетне продовження Primal Carnage: Genesis, але до кінця літа заморозила проект через внутрішніх негараздів. Тоді Lukewarm Media передала Primal Carnage команді Circle 5 Studios, де зібралися понад 20 моддеров першої частини, а ті покликали австралійців зі студії Pub Games. Незабаром розробники розсудили, що Genesis надто великий проект, а тому взялися за продовження в дусі вихідної гри.

Дивіться також:мебельный тур в Италию

 ba51a1be-06f3-49e6-8a42-0d898fbc93c2[1]

В Extinction знову можна буде зіграти за кілька класів солдат і різних динозаврів. Спочатку в грі будуть два режими і дюжина карт, але розробники розширять її протягом шести місяців. В листопада 2014 року нова Primal Carnage з’явиться в Steam, а в I кварталі 2015 року — на PS4. Якщо Extinction вийде вдалою, то Lukewarm Media, Circle 5 Studios і Pub Games подумають, не взятися Чи ще раз за Genesis. Однак поки той проект все ще заморожений.

Добавить комментарий