Автори Minecraft закінчать карткову гру Scrolls через місяць

c7b1cdbc-a98f-47b6-8a42-431a2bd60b65[1]До кінця листопада 2014 Mojang планує закінчити бета-тестування Scrolls і випустити повну версію карткової гри на PC, Mac, планшетах з iOS і Android. Про це представник студії розповів сайту Touch Arcade.

Розробники не впевнені, що впораються до кінця листопада, але в разі чого не стануть поспішати вони й випустять Scrolls тоді, коли вона буде повністю готова. Надалі гру будуть розширювати.

Дивіться також:шахматы онлайн с компьютером

Scrolls для PC і Mac коштуватиме $ 20. На планшетах її віддадуть безкоштовно, але щоб розблокувати повну гру і синхронізувати збереження з версією для комп’ютерів, потрібно буде заплатити $ 5. Покупцям з PC і Mac не доведеться витрачатися на мобільну Scrolls.

Scrolls — покрокова карткова гра студії Mojang. У ній гравці використовують чотири типи карт (персонажі, споруди, заклинання і чари), щоб зруйнувати ідолів противника. Гру представили в березні 2011 року, а в червні 2013 випустили бета-версію. Scrolls вийде не тільки на комп’ютерах і планшетах, але і на смартфонах з iOS і Android, правда, невідомо коли.

Separator image Posted in News.

Добавить комментарий