Стратегія Human Resources не вижила на Kickstarter

Студія Uber Entertainment закрила краудфандінговую кампанію стратегії Human Resources, так як користувачі вкладали в гру занадто мало грошей. Про це йдеться на сторінці проекту на Kickstarter.

Human Resources представили на початку жовтня 2014 року. За сюжетом кровожерливі насекомоподобние роботи ополчилися проти людства. Люди закликали на допомогу з іншого виміру величезних чудовиськ, схожих на молюсків, але тільки нажили собі нових ворогів. Гравці візьмуть роль загарбників Землі, які б’ються один з одним, попутно руйнуючи планету і використовуючи жителів як ресурси. Розробники придумали дві фракції: стріляючих лазерами машин і живих тварюк, що віддають перевагу рукопашний бій, отрути і чаклунство.

Uber Entertainment хотіла зібрати $ 1,4 млн, але до 20 жовтня привернула менше 30% від запитуваної суми. Розробники зрозуміли, що з такою динамікою успіху вони не доб’ються і скасували кампанію. Гру збиралися випустити в лютому 2016 року у PC, але зараз її доля під питанням. Тим не менше, головний геймдизайнер компанії Джон Комас написав, що вони зроблять все можливе, щоб випустити Human Resources хоч в якому-небудь вигляді.

У 2012 році розробники вже виходили на Kickstarter з іншою стратегією — Planetary Annihilation. Тоді вони попросили $ 900 тис., Але отримали $ 2,2 млн. 5 вересня 2014 гра з’явилася на PC, Mac, Linux і отримала середній бал 53,60% на агрегаторі GameRankings. Розробники продовжать її оновлювати, а за Human Resources відповідає інша команда.

Uber Entertainment — незалежна американська студія, заснована в 2008 році Бобом Беррі. Компанія відома по шутерам Monday Night Combat, Super Monday Night Combat і стратегії Planetary Annihilation. Минулого співробітники працювали над іграми Total Annihilation, Supreme Commander, Command & Conquer і Demigod. В компанії працює близько 30 чоловік під керівництвом Беррі.

Добавить комментарий