Книги по Metal Gear Solid і Spelunky вийшли на Kickstarter

d8157559-9847-4060-aae4-2f9dc718fcbe[1]Видавництво Boss Fight Books вдруге вийшло на Kickstarter заради шести книг з відеоігор, в тому числі Metal Gear Solid і Spelunky. Про це йдеться на сторінці проекту.

Засновник Boss Fight Books Гейб Дерем хоче присвятити книги історіям окремих відеоігор. За першу візьметься сам Дерем, і вона розповість про платформер Bible Adventures. Геймдизайнер Дерек Йу напише про свою action / adventure-грі Spelunky, сценарист Borderlands 2 Ентоні Берч з сестрою Ешлі — про стелс-екшені Metal Gear Solid, письменник Метт Белл — про рольовій грі Baldur’s Gate 2, засновник студії Game Over Деніел Лізі — про багатокористувацької рольовій грі World of Warcraft. За проект для шостої книги проголосують користувачі, які вкладуться на Kickstarter.

Дивіться також:подстаканник

Boss Fight Books попросили $ 5 тис. Та вже зібрали майже в п’ять разів більше. Першу книгу закінчать в січні 2015 року, а наступні будуть виходити кожні два місяці. Всі книги випустять в м’якій обкладинці і пронумерують кожен екземпляр. Також вони з’являться в електронному вигляді. Користувачі, які заплатять $ 25 і більше, отримають в подарунок електронне видання Continue? The Boss Fight Books Anthology, в якому кілька авторів розповіли про класичні відеоіграх.

В червні 2013 року Boss Fight Books вже виходило на Kickstarter заради книг по іграм Earthbound, Galaga, Super Mario Bros. 2, ZZT, Jagged Alliance 2 і Chrono Trigger. Тоді воно попросило $ 5 тис., Але отримало більше $ 45 тис. На сьогодні видавництво випустило всі шість книг і продало більше 15 тис. Примірників.

Boss Fight Books — незалежне видавництво, засноване в червні 2013 року Гейб Дерем, який працював редактором в журналах Keyhole Magazine і Dark Sky Magazine. У компанії працює чотири людини.

Separator image Posted in News.

Добавить комментарий