В відеогрі Magic: The Gathering переглянуть микроплатежи

feac971c-f1c6-44c8-8ae6-ef923bae1676[1]Розробники карткової відеоігри Magic: The Gathering — Duels of the Planeswalkers 2015 поміняють систему мікроплатежів. Про це розповів сайт IGN.

Студія Stainless Games і компанія Wizards of the Coast випустили Duels of the Planeswalkers 2015 на iOS, Android, PC і Xbox 360 цього літа. Багато шанувальників серії засмутилися: їм довелося платити за додаткові набори карт, бо заробити їх в грі було надзвичайно важко. Десять кращих карт і зовсім можна було тільки купити. Від того замість $ 10 гравцям потрібно було витрачати по $ 30-40.

Дивіться також:проектирование каркасного коттеджа

Wizards of the Coast прислухалась і вирішила змінити систему мікроплатежів. 5 листопада 2014 компанія видасть нову версію Duels of the Planeswalkers 2015 з многопользовательским режимом, в якому можна буде вигравати набори карт. Тепер всі карти в грі можна буде отримати безкоштовно.

Одночасно випустять додаток Garruk’s Revenge за $ 5. З ним в Duels of the Planeswalkers 2015 з’являться додаткові набори і кампанія з чотирьох глав. Спочатку нововведення спробують користувачі PC і Android, а слідом за ними — решта.

Добавить комментарий