Комедійна гра про колонізаторів-патріотів повернулася на Kickstarter


BillyGoat Entertainment вдруге вийшла на Kickstarter з adventure-грою Her Majesty’s Spiffing. Про це йдеться на сторінці проекту.

Розробники влаштовували кампанію на Kickstarter в кінці 2013 року, але тоді у них була одна концепція Her Majesty’s Spiffing, і потрібна сума не набралася. З тих пір вони підготувалися і закінчили прототип для PC і Mac.

Дивіться також:Профессиональная косметика Косметика

Her Majesty’s Spiffing розповість про капітана Френка Лі Інгліша і його напарника-валлійця АЛЕДО Джонса, подорожуючих по всесвіту в пошуках нових планет, щоб проголосити їх власністю галактичної Британської імперії. Гравцям належить збирати предмети, вирішувати головоломки і спілкуватися з іншими космонавтами, що летять по своїх справах. Розробники обіцяють багато гумору про патріотизм, британську чутливість і колоніалізм.

Гру розділять на три епізоди, на перший з яких потрібно £ 30 тис. Якщо розробники зберуть необхідну суму, то впораються до вересня 2015 року та випустять версії для PC, Mac і Linux. Для другої і третьої частин студії знадобляться ще £ 30 тис. Та £ 40 тис.

BillyGoat Entertainment — Північноірландська студія, заснована в 2010 році. Спочатку займалася анімаційними рекламними роликами для телебачення, а з 2011 року взялася за мобільні ігри. Випустила Knighty Knigh, Outfoxed і CRC: Pro-Cycling. Компанією керує засновник Вільям Барр.

Добавить комментарий