Вашингтонські аналітики передбачать майбутнє воєн по Call of Duty

58f8d165-412d-42f3-a64d-c262b1cc4d94[1]

Американський неурядовий аналітичний центр Atlantic Council запускає новий проект, щоб передбачити, якими будуть війни майбутнього. Його учасники побудують прогнози, користуючись шутерами Call of Duty, іншими відеоіграми та іншими інтерактивними медіа. Про це повідомляє сайт газети The Washington Post.

Проект Art of Future Warfare придумав Стівен Грандман, спостерігаючи, як син грає в Call of Duty: Black Ops 2 Грандман займається в Atlantic Council виникаючими загрозами безпеці країни — його вразило, що розробники детально і правдоподібно зобразили війну 2025 року, показавши звичайні і ще не придумали технології. Тоді він зрозумів, що люди мистецтва і з індустрії розваг можуть стати в нагоді в його справі.

1 жовтня Грандман запустить проект, розрахований на рік. Йому допоможе сценарист Call of Duty: Black Ops Дейва Ентоні. Ентоні вже зняв кілька роликів про гіпотетичний теракті в ЛасВегасі і покаже їх на першій зустрічі робочої групи. Він упевнений, що зможе разом з колегами поглянути на проблему під новим кутом, не як військові експерти.

У прийдешньому продовженні серії шутерів, Call of Duty: Advanced Warfare, теж піде мова про війну майбутнього. Події розгорнуться в 2054 після «глобального 11 вересня», коснувшегося багатьох великих міст по всьому світу. Головні ролі виконують актори Кевін Спейсі та Трой Бейкер. Гра студії Sledgehammer Games з’явиться 4 листопада 2014 на Xbox 360, PS3, PS4, Xbox One і PC.

Separator image Posted in News.

Добавить комментарий