Суд відхилив патентний позов проти Activision Blizzard про анімацію осіб

eb49b1f2-9a01-48b2-b71b-c29f1a49b4c0[1]

Каліфорнійський суд відхилив позови студії Planet Blue до Activision Blizzard та іншим компаніям, анулювавши її патенти на методи анімації особи. Про це повідомляє сайт Gamasutra.

Planet Blue, також відома як McRo, запатентувала «автоматичний метод анімації тривимірних моделей особи» і подала позови приблизно на 40 ігрових компаній, в тому числі Activision Blizzard, Valve, Square Enix, Rockstar Games, Naughty Dog. В грудня 2013 року збанкрутіла THQ уклала з нею мирову угоду і виплатила $ 600 тис., Але інші не збиралися поступатися.

Дивіться також:накрутка подписчиков в группу вконтакте

25 вересня 2014 Activision Blizzard оголосила, що окружний суддя Джон Ву постановив анулювати патенти Planet Blue і відхилив два позови до видавця і іншим компаніям. Ву пояснив, що McRo не створила щось істотне, а просто запатентувала абстрактну ідею. У своїй промові Ву неодноразово цитував підсумки судового розгляду між Alice Corp. і CLS Bank International: в червні 2014 Верховний суд США визнав неправомірним патентування абстрактних ідей і алгоритмів.

Головний юрист Activision Blizzard Кріс Вальтер заявив, що такі безсоромні позови гальмують ігрову індустрію. За його словами, компанія і надалі захищатиме свої інтереси.

Separator image Posted in News.

Добавить комментарий