У трейлері LittleBigPlanet 3 створюють ігри та світи

Sony опублікувала новий трейлер пазлплатформера LittleBigPlanet 3, в якому показали в справі редактор гри. Ролик з’явився на YouTube-каналі PlayStation.

У гру додадуть 70 нових інструментів для редактора. Крім того, в LittleBigPlanet 3 оновлять 29 інструментів з перших двох частин і додадуть ще 10 з портативної версії.

Дивіться також: лампы для проекторов

LittleBigPlanet 3 — продовження серії пазлплатформерів. В ній головний герой повернеться разом з новими друзями, у яких є особливі вміння: наприклад, один вміє літати, інший — стрибати по стінах. У грі буде кооперативний режим для чотирьох чоловік. Серію LittleBigPlanet запустили в 2008 році. Перша частина вийшла на PS3 і набрала середній бал 94,75% на агрегаторі GameRankings. Ігри розробляла компанія Media Molecule, а інші студії готували доповнення і версії для портативних консолей Sony. Крім основної серії, з’явилися два відгалуження. До листопада 2012 року сумарні продажі серії LittleBigPlanet перевищили 8,5 млн копій. LittleBigPlanet 3 займається студія Sumo Digital. У 2014 році також випустять F2Pгру LittleBigPlanet Hub з упором на користувача рівні. LittleBigPlanet 3 вийде 18 листопада на PS3 і PS4.

Добавить комментарий